top of page

Шевченківські дні за підтримки ШО

У цей особливий березневий час, коли природа прокидається від зимового сну, ми відділяємо день, щоб вшанувати життя та спадок великого українського поета Тараса Шевченка. Народжений 9 березня 1814 року, Тарас Григорович Шевченко став не лише символом української літератури, а й голосом нації, що бореться за свободу та справедливість. Його творчість, пронизана болем і надією, продовжує надихати та об'єднувати людей усього світу.Вечір віршів та музики: 9 березня, Бібліотека Шо


Відзначення річниці народження Тараса Шевченка почнеться 9 березня о 14:00 у приміщенні Бібліотеки Шо. Українська діаспора міста Сен-Назер та Ансамбль Марія щиро запрошують усіх на захід, що присвячений творчості найвидатнішого поета України. Тут будуть представлені вірші Тараса Шевченка в різних перекладах, які допоможуть нам краще зрозуміти його глибоку поетичну спадщину. Ми раді запросити як дорослих, так і дітей, бо творчість поета здатна зворушити серця будь-якого віку. І якщо ви маєте бажання долучитися до читання віршів, ми з радістю послухаємо ваші виступи. Для цього заходу ідеально підійде "Мені тринадцятий минало" та уривки з "І мертвий, і живим і ненародженим". Ваша участь та творчий внесок зроблять цей захід особливим та незабутнім.


Кавування та вірші на вінілі: 10 березня, Ізі джаз кафеНа наступний день, у неділю 10 березня, запрошуємо вас на особливе кавування в Ізі джаз кафе. Це буде атмосферний захід з прослуховуванням записів віршів Тараса Шевченка на вінілі. Також ми насолодимося українською музикою з приватної колекції власників кафе, що додасть нашому дню особливого шарму та настрою. Для французьких гостей ми підготували флаєри з перекладом віршів Тараса Шевченка, а також примірники "Кобзаря" у французькому перекладі з фонду бібліотеки. Щоб ознайомитися з меню кафе, просто відскануйте код на афіші.


Приходьте разом з друзями та рідними, долучайтеся до заходів та насолоджуйтеся культурою та спадщиною великого поета Тараса Шевченка разом з нами. Бо в його творчості ми знаходимо не лише слова, а й дух нації, який є символом волі та гідності.

11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page