top of page

Помер Мілан Кундера

Оновлено: 1 серп. 2023 р.


На 94 році життя помер усесвітньо відомий чесько-французький письменник Мілан Кундера. Ми знаємо його за такими творами як "Нестерпна легкість буття", "Смішні кохання", "Мистецтво роману".


Мілан Кундера народився 1 квітня 1929 року у чеському місті Брно, але в 1975 році виїхав до Франції разом з дружиною після того, як висловив свою критику стосовно радянського вторгнення в Чехословаччину у 1968 році. Українські видання задують сьогодні його життєвий та творчий шлях


В 2019 році Кундера підписав відкритого листа із закликом захистити Європу від політиків-популістів та Володимира Путіна. Лист опублікував The Guardian.


"Ми вважаємо себе європейськими патріотами (група, набагато численніша, ніж заведено вважати, але часто надто тиха й надто смиренна), які розуміють, що тут поставлено на карту. Через три чверті століття після розгрому фашизму і через 30 років після падіння Берлінської стіни йде нова битва за цивілізацію"


З 2018 року видавництво "Старий Лев" радує українських читачів перекладами творів Мілана Кундери, які зробив Леонід Кононович, над оформленням працювала Анастасія Стефурак. В асортименті видавництва ви знайдете "Вальс на прощання" (2018), "Нестерпну легкість буття" (2019), "Безсмертя" (2020), "Жарт" (2020), "Життя деінде" (2021), "Смішні кохання" (2021), "Книгу сміху і забуття" (2022) та "Ідентичність" (2023).


В Українській бібліотеці Нанту ви можете взяти почитати "Смішні кохання". Напишіть в коментарях свою думку про цей або інші романи, які ви прочитали. Давайте вшануємо пам"ять автора, згадуючи його роботи.
4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page