top of page

sam. 16 mars

|

Зустріч з психологинею Ольгою Товпеко

Онлайн зустріч з психологинею Ольгою Товпеко

🐟Риби на даху! Про що ми говоримо? Про видавництво психологічної літератури! 📚Запрошуємо на зустріч із засновницею видавництва, психологинею, письменницею, ініціаторкою ГО "Важливі" Ольгою Товпеко. 🌧Японці вважають, що риби на даху закликають дощ і захищають від пожеж. А що ви скажете?

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Онлайн зустріч з психологинею Ольгою Товпеко
Онлайн зустріч з психологинею Ольгою Товпеко

Heure et lieu

16 mars 2024, 14:30 – 15:30

Зустріч з психологинею Ольгою Товпеко

À propos de l'événement

Бібліотека "ШО" запрошує батьків на зустріч з Ольгою Товпеко!

Ольга Товпеко - психологиня, кандидат психологічних наук, що працює з батьками і дітьми з 2005 року. За цей час вона провела більше 5000 індивідуальних консультацій та розробила більш ніж 30 освітніх, тренінгових, просвітницьких психологічних програм для дітей, батьків і спеціалістів.

На початку повномасштабного вторгнення, Ольга створила ГО "Важливі"  задля надання психологічної підтримки людям, чиє життя змінила війна. 

Мета "Важливих" - сприяти відновленню сотень і тисяч батьків і дітей України після руйнівного впливу війни на їхній психічний стан, розвитку навичок стійкості, укріплення надії, оптимізму та віднайдення ресурсів задля продовження сповненого сенсом і радості життя шляхом створення ефективної системи психологічної підтримки.

Також Ольга авторка книжок  з психології: "Історія хлопчика Лева" та "Історія хлопчика Мишка".

"Історія хлопчика Лева" перенесе вас у світ дитячих фантазій, наповнених вогнедишними драконами та злими розбійниками. Разом з героєм ви пройдете випробування і знайдете 3 ключі від замків, що сковують сердце тривогою.

На прикладі цієї історії ви зможете підказати вашій дитині, як знайти свої ключі від тривоги. Це так просто та весело, особливо враховуючи те, що ці ключі завжди всередині тебе!

Книжка "Історія хлопчика Мишка" підкаже батькам, як допомогти дитині адаптуватися до дитячого садка. А дітям буде цікаво послухати історію їхнього ровесника та впевнитися у власних силах: якщо Мишкові вдалося впоратися, то й у них все вийде. Тоді садок подарує теплі стосунки з вихователями, гарних друзів та приємні спогади.

У листопаді 2022 року Ольга відкрила видавництво "Риби на даху", щоб видавати українські та перекладені психологічні книги.

"Під час блекаутів і обстрілів, смерті та болю говорити, писати, читати хотілося тільки українською. А от психологічна література на моїй полиці рідною мовою, на жаль, була в меншості.   Так у холодному й темному через відключення світла кабінеті в листопаді 2022 сформувалася світла ідея - відкрити психологічне видавництво. Воно буде видавати українські та перекладені психологічні книги і для дітей, і для батьків, і для спеціалістів."

Partager cet événement

bottom of page