top of page

сб, 15 черв.

|

Nantes

Зустріч з Катериною Флекман!

Прокидаєшся ранком, годуєш кішку, а сусід випускає шістдесят ракет…

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Зустріч з  Катериною Флекман!
Зустріч з  Катериною Флекман!

Час та місце

15 черв. 2024 р., 17:00 – 18:00

Nantes

Про захід

💙Українська бібліотека в Нанті "ШО" запрошує на онлайн-зустріч з письменницею, поетесою, психологинею, мотиваційною тренеркою Катериною Флекман!

💛Катерина - авторка мотиваційної книги "Ти вивезеш" та поетичної збірки "Прокидаєшся ранком, годуєш кішку… Хроніки особистих стосунків з війною".

У книзі "Ти вивезеш" Катерина Флекман поділилась простими та дієвими техніками, які допомагають справлятись з нападами тривоги та панічними станами. 

"Ти вивезеш" написано для тих , хто прагне звернути увагу на самого себе та покращити свій психологічний стан. 

Про свою поетичну збірку "Прокидаєшся ранком, годуєш кішку… Хроніки особистих стосунків з війною" Катерина пише :

"Прокидаєшся ранком, годуєш кішку, а сусід випускає шістдесят ракет…» — реальність, з якою ми познайомились особисто. Війна вже вісім років намагається розірвати нашу країну на шматки, але ми, українці — не раби і не жертви, ми — воїни. Ми — переживемо, переможемо і продовжимо піклуватись про свою країну. І один про одного. Ця книга — мій спосіб висловити гордість тим, що я — українка. Мої вірші — про нас з вами. І про наші славетні та непереможні Збройні Сили України!"

Зустріч проводить Мажара Ольга.

Зареєструйтесь на зустріч на сайті нашої бібліотеки "ШО", розділ "Події", натиснувши на кнопку "Відповідь" і заповнивши форму реєстрації. Після реєстрації на вашу пошту прийде лист з посиланням на онлайн-зустріч. У вказаний на афіші час заходу, натисніть на "Join Live Video" і виконуйте інструкції на екрані.

У жителів та гостей міста Нант є можливість приєднатися до зустрічі в приміщенні бібліотеки, де вам запропонують чай, каву, солодощі. Після онлайн-зустрічі ви можете залишитися для живої дискусії.

"ШО" чекає на вас!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Засновниця і керуюча бібліотекою Мажара Ольга  - bibliotheque.sho@toloka.fr

Комунікація Мажара Юлія, Сидорчук Альона  - bibliotheque.sho@toloka.fr

Instagram ШО_Сайт Telegram

#Культура #БібліотекаШО #Толока #Популяризуємоукраїнське #Toloka #Chobiblioteque

Поділитися

bottom of page