top of page

пт, 04 серп.

|

"Шо" бібліотека в Мануфактурі

Зустріч з автором книги "Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу" Олегом Гердієм

"...перед тим як здійсню- вати підпал, перевірте, чи ви бува не пожежник." Один із небагатьох якісних концептуальних метамодерністичних творів, написаних в Україні. Фрагментарний і непослідовний, чим дотепно наслідує фундаментальну асиметрію простору-часу.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Зустріч з автором книги  "Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу" Олегом Гердієм
Зустріч з автором книги  "Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу" Олегом Гердієм

Час та місце

04 серп. 2023 р., 18:00 – 19:00

"Шо" бібліотека в Мануфактурі, 3 Cr Jules Durand, 44000 Nantes, Франція

Про захід

Запрошуємо на захопливу зустріч з Олегом Гердієм, автором книги "Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу" Готуйтесь до несподіванок, бо ця книга - горор, пародія і бурлеск в одному. Зустріч відбудеться як онлайн, так і  в центрі українських переселенців Мануфактура  за адресою 3 Cr Jules Durand, 44000 Nantes

Присутність автора онлайн забезпечить жваві дискусії та розкриє його унікальний погляд на світ. Це шанс поспілкуватися з Олегом, почути його історії захоплюючих перетворень та дізнатися, що натхненно втілює його унікальний стиль письма. Не пропустіть можливість зануритися у світ гострих емоцій та фантазійної літератури.

Зустріч відбудеться 4 серпня о 18 годині за Парижем.

Давайте знайомитись з сучасними українськими письменниками разом.  Книга "Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу" входить до ТОП-10 українських книжок 2020 року та ТОП-5 українських книжкових новинок, які варто прочитати влітку 2020 року. Тож нехай живе абсурд!

Поділитися

bottom of page