top of page

пт, 02 серп.

|

Nantes

Онлайн зустріч з співзасновницею видавництва “Компáс”, режисеркою, акторкою Анабель Рамірез

Людина, яка встигає все і більше? Знайомтесь! Анабель Рамірес — співзасновниця видавництва «Компáс», яке спеціалізується на розвитку культурних зв’язків з країнами Латинської Америки, Іспанією та Португалією. Режисерка та акторка в незалежному театрі ProEnglish Theatre і театральній спільноті DSP.

Онлайн зустріч з  співзасновницею видавництва “Компáс”, режисеркою, акторкою  Анабель Рамірез
Онлайн зустріч з  співзасновницею видавництва “Компáс”, режисеркою, акторкою  Анабель Рамірез

Час та місце

02 серп. 2024 р., 18:00 – 19:00 GMT+2

Nantes, 3 Cr Jules Durand, 44000 Nantes, Франція

Про захід

Ми раді запросити вас на унікальну онлайн зустріч з Анабель Рамірес, видавчинею та співзасновницею видавництва «Компáс». Ця подія обіцяє бути захоплюючою та надихаючою!

«Compás» іспанською означає ритм. І цей концепт повністю відповідає нашому головному завданню: видавати саме ті тексти, що відгукнуться і залунають в такт суспільним потребам, ритму життя й унікальному "я" кожного читача. Хтось прочитає нашу назву як «компас» — у значенні інструмента для навігації — і теж не помилиться. Наші книги є компасом у руках тих, хто хоче відкривати для себе світ іноземної літератури.

Анабель Рамірес — видавчиня, співзасновниця видавництва «Компáс». Разом з М. Марчук з 2016 року організовувала щорічні конкурси перекладів поезії країн Латинської Америки. Закінчила університет Т.Г. Шевченка за спеціальністю Іспанська мова, література та переклад. Викладачка іспанської, членкиня Асоціації Іспаністів України. Також є режисеркою й акторкою в незалежному театрі ProEnglish Theatre.

На зустрічі ви зможете ближче познайомитись з творчістю Анабель та дізнатися більше про її роботу у видавництві, культурні проекти та участь у театральних постановках. Зокрема, ми розповімо про пластично-поетичну виставу «Чупринка: Бенкет Свободи», режисеркою якої є Анабель

Поділитися

bottom of page