top of page

сб, 11 трав.

|

Nantes

Онлайн зустріч з письменником - лікарем Іваном Черненком

Із відгуку на книгу Івана Черненка "Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога" "Домінуй пануй принижуй - слоган української системи охорони здоров'я Десь посміювалася, але більшою мірою було боляче і страшно 🙁 від того, що ось так, все тримається на совісті та пластирі"

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Онлайн зустріч з письменником - лікарем Іваном Черненком
Онлайн зустріч з письменником - лікарем Іваном Черненком

Час та місце

11 трав. 2024 р., 17:00 – 18:00 GMT+2

Nantes

Про захід

Українська бібліотека в Нанті "ШО" запрошує на онлайн зустріч з письменником-лікарем Іваном Черненком! 

Поговоримо про його безжально-чесну книгу "Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога".

Секс, наркотики, рок-н-рол? Студентські будні майбутніх лікарів трохи інші. Анатомія, неорганічна хімія, перерви на сон. І ні, далі легше не буде. Далі на них чекатимуть лікарні та пацієнти. А ще колеги, які не в змозі прочитати банальну інструкцію до пристрою, родичі, для яких реанімація видається мало не вбивством, і бюрократія, багато бюрократії. Та будуть і ті, хто готовий підставити плече на чергуванні, ті, хто вчасно поділиться новим досвідом, як і ті, хто помітить лікаря та його зусилля. 

Книжка Івана Черненка — це книжка про медицину та будні медиків, про той шлях, що долає кожен мрійник, аби стати лікарем. Про помилки, безлад і пацієнтів. Про життя та смерть, про кожного з нас. Зрештою, це просто історія лікаря з Богом забутої районної лікарні десь у Макондо.

Зустріч проводить Мажара Ольга. Під час зустрічі ви можете поставити запитання до Івана Черненка, поділитись своїми враженнями про книгу та про українську медицину.

Зареєструйтесь на зустріч на сайті нашої бібліотеки "ШО", розділ "Події", натиснувши на кнопку "Відповідь" і заповнивши форму реєстрації. Після реєстрації на вашу пошту прийде лист з посиланням на онлайн-зустріч. У вказаний на афіші час заходу, натисніть на "Join Live Video" і виконуйте інструкції на екрані.

У жителів та гостей міста Нант є можливість приєднатися до зустрічі в приміщенні бібліотеки, де вам запропонують чай, каву, солодощі. Після онлайн-зустрічі ви можете залишитися для живої дискусії.

"ШО" чекає на вас!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Засновниця і керуюча бібліотекою Мажара Ольга  - bibliotheque.sho@toloka.fr

Комунікація Мажара Юлія, Сидорчук Альона  - bibliotheque.sho@toloka.fr

Instagram ШО_Сайт Telegram 

#Культура #БібліотекаШО #Толока #Популяризуємоукраїнське #Toloka #Chobiblioteque

Поділитися

bottom of page